Lietošanas noteikumi / distances līgums

Distances līgums

Šajā Interneta veikalā piedāvāto preču pārdevējs SIA "Lielauces Kliņģeris" (PVN reģ.Nr. LV 48502005670, juridiskā adrese "Kastaņas", Lielauces pagasts, Auces novads, LV-3723) no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs, un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu Līgumu:

Pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt Pircējam preces, atbilstoši Pircēja pasūtījumam.

Preču pasūtīšanas, piegādes un samaksas kārtība

Pircējs veic preču pasūtīšanu caur šo mājas lapu, norādot pasūtāmo preču veidu un daudzumu. Pārdevējs sagatavo un Pircējs saņem pasūtījumam atbilstošu rēķinu. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta.

Jūs varat iegādāties mūsu produktu, noklikšķinot uz to, tālāk "Ielikt grozā", pēc tam nospiežot "pasūtīt". Tad būs jāaizpilda pasūtīšanas forma un pēc tam jāapstiprina pasūtījums. Pēc pasūtījuma veikšanas, Jūs uz savu e-pasta adresi saņemsiet apstiprinājumu, ka pasūtījums ir pieņemts.

Pēc rēķina apmaksas prece tiek piegādāta uz klienta norādīto adresi 2-3 darba dienu laikā.

Ir iespēja veikt apmaksu par preci ar pēcapmaksu, sūtījuma veikšanas laikā, atzīmējot info par vēlmi veikt pēcapmaksu. Sūtījuma saņemšanas brīdī, maksājums tiek veikts kurjeram.

Cukurgailīšu pasūtījuma daudzumam, kas ir lielāks par 100 gab., piegādes izmaksas ir proporcionāli lielākas, pēc kurjera svara izcenojuma tarifiem.

Cukurgailīšu pasūtījumiem vairumā vai individuāliem pasūtījumiem, saziņai pa e-mail [email protected] 

Veicot pasūtījumu zemestauku produkcijai, sākot no 110 EUR (pa Baltijas valstīm), jebkurš piegādes veids bezmaksas.

PIEGĀDES VEIDI:

1. Piegāde ar Eksprespasts vai DPD kurjeru pa Latviju 5 Eur;

2. Piegāde uz Omniva pakomātiem visā Latvijā 3,30 Eur;

3. Piegāde uz DPD Paku skapjiem 2,95 Eur.

4. Piegāde uz pasta nodaļām pa Latviju 2,95 Eur;

5. Piegāde uz DUS Circle K 2,65 Eur;

http://www.pasts.lv/lv/kategorija/pasta_nodalas/ , kurā iespējams meklēt tuvākās pasta nodaļas un DUS Circle K adreses, uz kurām iespējams nosūtīt un izņemt sūtījumus (izvēlaties interesējošo novada vai pilsētu, ielieciet ķeksīti lodziņā pie pasta nodaļas vai Statoil DUS, var arī atstāt abus un nospiediet meklēt, sistēma atlasīs visas pieejamās pasta nodaļās un Statoil DUS izvēlētajā teritorijā).

Piegāde tiek veikta ar Eksprespasts un DPD starpniecību.

Pasūtījums no apmaksas brīža tiek piegādāts 2 līdz 3 dienu laikā. Piegādes tiek veiktas tikai darba dienās, no pirmdienas līdz piektdienai.

Iegādājoties zemestauku produkciju, papildus saņemsiet arī to lietošanas pamācību.

Mūsu produkciju var iegādāties arī pie mums veikalā adresē "Kastaņas", Lielauces pagasts, Auces novads, LV-3723, iepriekš zvanot pa tel. +371 26486941. Darba laiks: P-Piektdienai 9:00-17:00,        Se-Sv. 13:00-17:00.

APMAKSAS KĀRTĪBA

Pasūtot preci ar piegādi, jāveic priekšapmaksa par pasūtīto preci.

Visas cenas norādītas mūsu internetveikalā ir par vienu preces vienību un iekļauj sevī PVN 21%.

Garantija

Pārdevēja Interneta veikalā piedāvātajām precēm garantija tiek nodrošināta saskaņā ar preces izgatavotāja noteiktajiem garantijas apkalpošanas nosacījumiem, bet ne mazāk kā 2 gadi.

Atteikuma tiesības

Pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža, nosūtot Pārdevējam par to atteikuma vēstuli. Atteikuma vēstules veidlapu Pārdevējs nosūta Pircējam pa e-pastu pēc Pircēja pieprasījuma.

Pircēja pienākums ir 7 dienu laikā pēc atteikuma vēstules nosūtīšanas atdot preci Pārdevējam. Visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam, sedz Pircējs.

Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja:
  • pasūtītās preces pēc to rakstura nevar atdot atpakaļ, vai tās ātri bojājas vai ir ātri izlietojamas;
  • pasūtītās preces ir izgatavotas tieši Pircējam pēc individuāla pasūtījuma;
  • Pircējs ir atvēris audioierakstu vai videoierakstu, vai datorprogrammu iepakojumu.
Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai neievērojot instrukcijas norādījumus, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums vai ja tās iepakojums ir būtiski bojāts.

Datu apstrāde

Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi.