Lietošanas noteikumi / distances līgums

Distances līgums

Šajā Interneta veikalā piedāvāto preču pārdevējs SIA "Lielauces Kliņģeris" (PVN reģ.Nr. LV 48502005670, juridiskā adrese "Kastaņas", Lielauces pagasts, Auces novads, LV-3723) no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs, un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu Līgumu:

Pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt Pircējam preces, atbilstoši Pircēja pasūtījumam.

Preču pasūtīšanas, piegādes un samaksas kārtība

Pircējs veic preču pasūtīšanu caur šo mājas lapu, norādot pasūtāmo preču veidu un daudzumu. Pārdevējs sagatavo un Pircējam pa e-pastu nosūta pasūtījumam atbilstošu rēķinu. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta.

Pasūtīt preci var elektroniski, izvēlēto produktu ievietojot pirkumu grozā un aizpildot pasūtījumu formu.

Jūs varat iegādāties mūsu produktu, noklikšķinot uz to, tālāk "Ielikt grozā", pēc tam nospiežot "pasūtīt". Tad būs jāaizpilda pasūtīšanas forma un pēc tam jāapstiprina pasūtījums. Pēc pasūtījuma nosūtīšanas, uz Jūsu norādīto e-pasta adresi tiks nosūtīts priekšapmaksas rēķins ar pasūtījuma numuru un kopsummu.

Piegādes maksa izvēlētajam piegādes veidam tiek summēta klāt pie pasūtījuma priekšapmaksas rēķina izrakstīšanas brīdī.

Pēc rēķina apmaksas prece tiek piegādāta uz klienta norādīto adresi 2 līdz 3 darba dienu laikā. Piegādes tiek veiktas tikai darba dienās - no pirmdienas līdz piektdienai.

Cukurgailīšu minimālais pasūtījuma daudzums ir 25 gabali - 1 kastīte, maksimālais pasūtījuma daudzums 100 gabali - 4 kastītes.

Pasūtot cukurgailīšus vairāk par norādīto maksimālo daudzumu, piegādes izmaksas palielinās.

Cukurgailīšu pasūtījumiem vairumā vai individuāliem pasūtījumiem, sīkāka informācija saziņai pa e-pastu [email protected]

PIEGĀDE veidi un izmaksas:

1. Piegādes cena ar Latvijas Eksprespasts kurjerdienesta starpniecību pa Latviju 4 Eur.

2. Piegādes cena pasta nodaļās pa Latviju 2,85 Eur.

3. Piegādes cena Statoil degvielas uzpildes stacijās pa Latviju 2,60 Eur.

Veicot pasūtījumu zemestauku produkcijai, sākot no 50 EUR, jebkurš piegādes veids bezmaksas.

http://www.pasts.lv/lv/kategorija/pasta_nodalas/ , kurā iespējams meklēt tuvākās pasta nodaļas un Statoil DUS adreses, uz kurām iespējams nosūtīt un izņemt sūtījumus (izvēlaties interesējošo novada vai pilsētu, ielieciet ķeksīti lodziņā pie pasta nodaļas vai Statoil DUS, var arī atstāt abus un nospiediet meklēt, sistēma atlasīs visas pieejamās pasta nodaļās un Statoil DUS izvēlētajā teritorijā).

Piegāde tiek veikta ar "Latvijas Pasts" kurjera starpniecību.

Pārdevējs nodrošina preču piegādi 2-3 dienu laikā kopš ir saņemta apmaksa par preci, piegādes laiku saskaņojot ar Pircēju.

Iegādājoties zemestauku produkciju, jūs saņemsiet arī to lietošanas pamācību.

Mūsu produkciju ir iespējams iegādāties arī pie mums uz vietas veikalā, adresē "Kastaņas", Lielauces pagasts, Auces novads, LV-3723, iepriekš zvanot, pa tel. 63754678 vai mob.t. 26486941. Veikala darba laiks no 9:00 līdz 18:00.

APMAKSAS KĀRTĪBA

Pasūtot preci ar piegādi, jāveic priekšapmaksa par pasūtīto preci. Priekšapmaksas rēķins tiek nosūtīts uz jūsu norādīto e-pastu, pēc pasūtījuma saņemšanas 30 min. līdz 1 stundas laikā.

Visas cenas norādītas mūsu internetveikalā ir par vienu preces vienību un iekļauj sevī PVN 21%.

Garantija

Pārdevēja Interneta veikalā piedāvātajām precēm garantija tiek nodrošināta saskaņā ar preces izgatavotāja noteiktajiem garantijas apkalpošanas nosacījumiem, bet ne mazāk kā 2 gadi.

Atteikuma tiesības

Pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža, nosūtot Pārdevējam par to atteikuma vēstuli. Atteikuma vēstules veidlapu Pārdevējs nosūta Pircējam pa e-pastu pēc Pircēja pieprasījuma.

Pircēja pienākums ir 7 dienu laikā pēc atteikuma vēstules nosūtīšanas atdot preci Pārdevējam. Visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam, sedz Pircējs.

Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja:
  • pasūtītās preces pēc to rakstura nevar atdot atpakaļ, vai tās ātri bojājas vai ir ātri izlietojamas;
  • pasūtītās preces ir izgatavotas tieši Pircējam pēc individuāla pasūtījuma;
  • Pircējs ir atvēris audioierakstu vai videoierakstu, vai datorprogrammu iepakojumu.
Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai neievērojot instrukcijas norādījumus, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums vai ja tās iepakojums ir būtiski bojāts.

Datu apstrāde

Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi.


0

 . google-site-verification: googlecf47cc1e9dee77dc.html