Mūsu uzņēmums SIA “LIELAUCES KLIŅĢERIS” tika dibināts 1997.gada septembrī un šobrīd nodarbojas ar  zemestauku produkcijas, čagas sēnes produkciju un zāļu tēju-purva vārnkājas, trejlapu puplaksis-ražošanu, cukurgailīšu ražošanu.

Uzņēmums pirmsākumos ražoja maizes izstrādājumus, no tā arī cēlies uzņēmuma nosaukums - “LIELAUCES KLIŅĢERIS”. 

Mūsu uzņēmuma ražojumu kvalitāti apliecina arī 2019.gadā saņemtā kvalitātes zīme "Zaļā karotīte" tik ekskluzīvam produktam kā "Zemestauku sula bez spirta satura un bez konservantiem".

Mūsu ražotie cukurgailīši aizvien nesatur konservantus un mākslīgās piedevas.


Piedāvājam dažādu veidu cukurgailīšus ar dažādām garšām- ne tikai klasiskie, bet arī medus, meža zemeņu, cidoniju, smiltsērkšķu, piparmētru un ingvera, no dedzināta cukura! Šī brīža jaunums - cukurgailītis ar dabīgo C vitamīnu! Katrai gaumei!

Tā kā veltam īpašu uzmanību dabas veltēm, nepaejam garām īpašām zāļu tēju ražošanai, īpaši purva vārnkājai un trejlapu puplaksim, kuras ir reti sastopamas un var iegādāties mūsu uzņēmumā.

SIA “LIELAUCES KLIŅĢERIS” produkciju var iegādāties interneta veikalā www.zemestauki.lv; AS “LIDO”, SIA “Lāči” veikalos, SIA “Lauku Rudzupuķe” veikalos, Pils Aptiekās.

Visa mūsu produkcija ir roku darbs un liela pieredze!


Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.